Ολυμπιακός-Πανσερραϊκός 4-2 (videos)

[tubepress_gagarin205 mode=’tag’, tagValue=’ολυμπιακος πανσερραικος’  resultsPerPage=”8″ hqThumbs=”true”]

Σε ένα από τα πιο χορταστικά ματς της φετινής Super League που είχε έξι γκολ στο δεύτερο ημίχρονο, ο Ολυμπιακός νίκησε 4-2 τον Πανσερραϊκο αν και βρέθηκε πίσω στο σκορ στο 67′. Από δύο γκολ έκαστος Πάντελιτς και Ριέρα, χτύπησε δις για τα “λιοντάρια” ο Γεωργιάδης [sport24]

Σε ένα συγκλονιστικό σε εξέλιξη παιχνίδι ο Ολυμπιακός κέρδισε με 4-2 τον Πανσερραϊκό, ανατρέποντας το αρχικό προβάδισμα με 1-2 των φιλοξενουμένων και ξέφυγε με 8 βαθμούς από τον δεύτερο της βαθμολογίας, ο οποίος αγωνίζεται αύριο. Ο Ολυμπιακός κυρίως στο δεύτερο ημίχρονο ήταν εξαιρετικός, πετυχαίνοντας τέσσερα γκολ, ενώ παράλληλα δημιούργησε και έχασε τουλάχιστον άλλα τόσα με κλασικές ευκαιρίες.[olympiakos.org]